Официальный
Комплексы
Для разсады
Погода
Созревание
Золотиста нематода. Прихований ворог картоплі
Дата: 12.02.2020
Рубрика: Новини, На замітку садівнику
Теги: Вирощування

Європейський день парків (The European Day of Parks, EDoP) був заснований Федерацією Європарк (EUROPARК Federation) - європейською організацією, яка об'єднує охоронювані природні території в тридцяти шести європейських країнах.

Проведений вперше в 1999 році, цей день тепер святкується щорічно 24 травня у всій Європі.

Дата святкування була вибрана у зв'язку з тим, що саме 24 травня 1909 року в Європі були створені перші Національні парки (перші з майже трьох сотень національних парків, створених в Європі в наступні роки) - це були дев'ять Національних парків, заснованих в Швеції. З тих пір охоронювані природні території стали безцінною частиною природної і культурної спадщини Європи. У цей день проводяться численні заходи на території і навколо заповідників (відкривають тематичні виставки, читають лекції, показують фільми, проводять нові екскурсії, організовують дитячі програми і фестивалі), метою яких є привернення уваги до природної краси Європи і її культурного надбання.

На перший план незмінно висувається їх захист, як в даний час, так і в майбутньому. Відзначте Європейський день парків, відправившись на прогулянку в один з мальовничих зелених куточків рідного міста, і будьте впевнені - вам обов'язково захочеться святкувати цю дату знову і знову. Адже парки України воістину прекрасні, що допомагає зробити відпочинок не тільки корисним, але і незабутнім!

Ми також приєднуємося до святкування, і в честь цього даруємо знижку в 5% по промокодом EW4L-QJGQ-TSQY-MPLZ. Період дії з 24 травня по 16 червня на абсолютно весь асортимент нашого інтернет-магазину! Знижка буде дійсна тільки для зареєстрованих на сайті користувачів.