Официальный
Комплексы
Для разсады
Погода
Созревание
Оплата та доставка

ЗАБРАТИ ТОВАР ЗІ СКЛАДУ
Видача товару здійснюється за адресою Україна, Київ, вул. Волошкова 1, Солом'янський район (ЖК Мандарин) з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу з 9:00 до 15:00.
ДОСТАВКА КОМПАНІЯМИ-ПЕРЕВІЗНИКАМИ
Співробітник інтернет-магазину в телефонному режимі, обговорить з Вами, деталі відправлення товару та після надходження грошей на розрахунковий рахунок або картку ПриватБанку (в разі безготівкового розрахунку) відправить товар, на Вашу адресу, обраною Вами транспортною компанією. Після відправки Вам повідомлять номер квитанції на відправлений вантаж і приблизний час доставки. Детальну інформацію про доставку Ви можете уточнити на сайті обраної транспортної компанії.
Можливі транспортні компанії: Нова Пошта, Укрпошта, Автолюкс.

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ ЗА ОТРИМАННЯ ТОВАРУ
Ви можете оплатити товар готівкою при отриманні у відділенні компанії перевізника (при доставці кур'єром) або при самовивозі. Якщо Ви зробите замовлення в першій половині дня до 12:00 - наші співробітники відправлять товар в той же день.
Або ви можете з 9:00 до 18:00 забрати товар самостійно зі складу за адресою Україна, Київ, вул. Волошкова 1, Солом'янський район (ЖК Мандарин)
ОПЛАТА ТОВАРУ НА СКЛАДІ (ВІДДІЛЕННІ) КОМПАНІЇ перевізника
Оплата товару відбувається на складі служби доставки при отриманні. У телефонному режимі Ви підтверджуєте замовлення і наші співробітники відправляють товар обраної Вами службою доставки. Смс-повідомленням ви отримуєте номер квитанції про відправку вашого вантажу. Оплата товару відбувається на складі компанії-перевізника. Врахуйте, що за пересилання післяплатою перевізники беруть плату в розмірі 2% від суми замовлення. Детальніше про тарифи читайте на сайті обраної транспортної компанії.
ОПЛАТА НА РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК ПриватБанку
Товар можна оплатити безготівковим розрахунком - перевівши, будь-яким зручним для Вас способом, гроші на картку ПриватБанку або поповнити розрахунковий рахунок в касі відділення ПриватБанку. Номер банківської карти або реквізити для безготівкової оплати на розрахунковий рахунок, Ви можете уточнити у менеджера інтернет-магазину.
ОПЛАТА НА РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК
Безготівковим розрахунком або готівкою через касу банку, Ви оплачуєте товар до відправки.
Реквізити розрахункового рахунку можна дізнатися у менеджера інтернет-магазину.
Важливо: при безготівковому розрахунку товар відправляється тільки після надходження грошей на розрахунковий рахунок або картку ПриватБанку!